Ogłoszenie o konsultacjach społecznych dotyczących projektu dokumentu „Strategia Rozwoju Ponadlokalnego Chełmskiego Obszaru Funkcjonalnego do roku 2030”

Prezydent Miasta Chełm informuje o skierowaniu do konsultacji społecznych projektu dokumentu pn. „Strategia Rozwoju Ponadlokalnego Chełmskiego Obszaru Funkcjonalnego do roku 2030” i zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Miasta Chełm, Gminy Chełm, Gminy Kamień oraz lokalnych partnerów społecznych i gospodarczych do wyrażenia opinii i zgłaszania uwag do treści projektu w terminie od 26 kwietnia 2024 r. do 30 maja 2024 r.

Uwagi i opinie należy przedłożyć w terminie do dnia 30 maja 2024 r. w postaci:

1) wypełnienia formularza internetowego dostępnego pod adresem: https://chelm.konsultuje.pl/;

2) wypełnienia formularza zgłaszania uwag w formie papierowej według wzoru opublikowanego wraz z projektem Strategii oraz osobiste złożenie go lub wysłanie pocztą tradycyjną na adres: Urzędu Miasta Chełm ul. Lubelska 65, 22-100 Chełm (decyduje data wpływu do Urzędu);

3) wypełnienia formularza zgłaszania uwag w formie elektronicznej (w wersji nieedytowalnej) według wzoru opublikowanego wraz z projektem strategii i złożenie za pośrednictwem skrzynki e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź skrzynki e-PUAP Urzędu Miasta Chełm: 1ftwnv7267/SkrytkaESP (decyduje data wpływu do Urzędu);

4) uczestnictwa w otwartych spotkaniach konsultacyjnych w siedzibie:

- Urzędu Miasta Chełm w terminie 21 maja 2024 r. w godz. 16:00 - 18:00 w Sali Konferencyjnej nr 1 (parter głównego budynku) przy ul. Lubelskiej 65, 22-100 Chełm;

- Urzędu Gminy Chełm w terminie 21 maja 2024 r. w godz. 10:00 - 12:00 w Sali Posiedzeń (parter budynku) przy ul. Gminna 18, 22-100 Pokrówka;

- Urzędu Gminy Kamień w terminie 21 maja 2024 r. w godz. 13:00 - 15:00 w Sali Posiedzeń przy ul. Diamentowej 15, 22-113 Kamień.

Uwagi zgłoszone po terminie konsultacji nie podlegają rozpatrzeniu.

Po zakończeniu konsultacji zostanie opracowany raport podsumowujący ich przebieg, zawierający wykaz zgłoszonych uwag wraz z propozycją ich rozpatrzenia i uzasadnieniem.