Wójt Gminy Chełm zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Chełm na lata 2024-2030

Termin konsultacji: 24.01.2024 – 27.02.2024 r.

Konsultacje będą prowadzone w następujących formach:

1. Zbieranie uwag w postaci papierowej i elektronicznej na zamieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej formularzu. Uwagi na formularzu mogą być składane w Urzędzie Gminy Chełm, Gminna 18, 22-100 Pokrówka, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu oraz mogą być przesyłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Zbieranie uwag ustnych w Urzędzie Gminy Chełm, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.
  3. Spotkanie, które odbędzie w trakcie trwania konsultacji i zostanie przeprowadzone nie wcześniej niż po upływie 7 dni od dnia rozpoczęcia konsultacji społecznych i nie później niż 7 dni przed ostatnim dniem terminu. Spotkanie może zostać przeprowadzane za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Informacja o terminie spotkania zostanie zamieszczona w odrębnym ogłoszeniu.

Konsultacjom społecznym podlega projekt Gminnego Programu dla Gminy Chełm na lata 2024-2030.

Uwagi zgłoszone po terminie konsultacji nie podlegają rozpatrzeniu.

Po zakończeniu konsultacji zostanie opracowany raport podsumowujący ich przebieg, zawierający wykaz zgłoszonych uwag wraz z propozycją ich rozpatrzenia i uzasadnieniem.