Złote Gody 2018

30 maja w Zajeździe Trzy Dęby odbyła się uroczystość wręczenia medali za Wieloletnie Pożycie Małżeńskie. Na uroczystości wraz z rodzinami pojawiło się 19 par, które przeżyły wspólnie 50 lat, jednak na terenie gminy w tym roku taki jubileusz obchodzi 26 par.

Medale, listy gratulacyjne i kwiaty wręczyli jubilatom Wójt Gminy Chełm Wiesław Kociuba, z-ca wójta Lucjan Piotrowski, Przewodniczący Rady Gminy Chełm Artur Kubacki i Proboszcz Parafii pw. Chrystusa Pana Zbawiciela w Podgórzu ks. Marek Żyszkiewicz. Dla zaproszonych gości organizatorzy przygotowali okolicznościowy tort i występ Zespołu „I to i owo” z Żółtaniec, niespodziankę przygotował również wnuk jednej z par – Kacper Krzywonoski, który zaśpiewał zebranym piosenkę Jerzego Połomskiego – Cała Sala Śpiewa z Nami. Medale za długoletnie pożycie otrzymali: Maria i Jerzy Gwardiakowie, Maria i Jan Dzieńkowscy, Teresa i Henryk Czaplowie, Jadwiga i Marian Filukowie, Jadwiga i Edward Dawydowie, Wanda i Zdzisław Bieniasowie, Leokadia i Wojciech Kłyszowie, Helena i Stefan Białkowie, Anna i Janusz Jędrzejewscy, Helena i Jan Babijczukowie, Maria i Antoni Nafalscy, Jadwiga i Jan Lipertowie, Lidia i Waldemar Kupczyńscy, Antonina i Zenon Mazurowie, Emilia i Kazimierz Lewczukowie, Maria i Krzysztof Kudrzyccy, Barbara i Janusz Powagowie, Mieczysława i Jacek Mielniczukowie, Teresa i Mirosław Paraszczukowie, Marianna i Henryk Niewęgłowscy, Ewa i Mirosław Worobijowie, Zuzanna i Ryszard Stelmaszczukowie, Celina i Tadeusz Wójciccy, Maria i Józef Szadowie, Krystyna i Jan Żyłowscy, Maria i Zbigniew Zawiślakowie.

rozmiar tekstu

Gospodarka Odpadami

• Gospodarowanie Odpadami Komunalnymi >

1 lipca 2013 roku gmina przejęła obowiązek odbioru i zagospodarowania wszystkich odpadów komunalnych WIĘCEJ