Linia nr 7 trasa 2: Chełm - Pokrówka - Weremowice - Uher - Weremowice - Uher - Depułtycze Królewskie - Depułtycze Królewskie Kol - Uher - Nowe Depułtycze - Weremowice - Pokrówka - Chełm
(S,f) - S – kursuje w dni nauki szkolnej, f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
(6-7.H) - 6-7.H - kursuje w soboty i niedziele oprócz świat kalendarzowych
ul. Lwowska / 15 Sierpnia 04 | |
(S,f) 12.51 \ 13.51 \ 15.31 \ 16.43 | |
(6-7.H) 13.51 / 15.31 | |
Pokrówka - U.Gminy 843/02 | |
(S,f) 12.53 \ 13.53 \ 15.33 \ 16.45 | |
(6-7.H) 13.53 / 15.33 | |
Pokrówka 843/04 (na Spokojnej) | |
(S,f) 12.54 \ 13.54 \ 15.34 \ 16.46 | |
(6-7.H) 13.54 / 15.34 | |
Pokrówka wieś I 843/06 (browar) | |
(S,f) 12.56 \ 13.56 \ 15.36 \ 16.48 | |
(6-7.H) 13.56 / 15.36 | |
Weremowice I P 843/08 (lotnisko) | |
(S,f) 12.58 \ 13.58 \ 15.38 \ 16.50 | |
(6-7.H) 13.58 / 15.38 | |
Uher 11 | |
(S,f) 12.59 \ 13.59 \ 15.39 \ 16.51 | |
(6-7.H) 13.59 / 15.39 | |
Uher (szkoła) | |
(S,f) 13.00 \ 14.00 \ 15.40 \ 16.54 | |
(6-7.H) 14.00 / 15.40 | |
Weremowice 1 (stara szkoła) | |
(S,f) 13,05 \ 14,05 \ 15,54 \ 16,56 | |
(6-7.H) 14,05 / 15,54 | |
Weremowice 2 (świetlica) | |
(S,f) 13,07 \ 14,07 \ 15,47 \ 16,58 | |
(6-7.H) 14,07 / 15,47 | |
Weremowice 3 (młyn) | |
(S,f) 13,08 \ 14,08 \ 15,48 \ 17,00 | |
(6-7.H) 14,08 / 15,48 | |
Uher wieś I (k.zalewu) | |
(S,f) 13.10. \ 14,10. \ 15,50. \ 17,02 | |
(6-7.H) 14,10. / 15,50. | |
Uher (11B) | |
(S,f) 13,11 \ 14,11 \ 15,51 \ 17,03 | |
(6-7.H) 14,11 / 15,51 | |
Uher (przy powiatówce) | |
(S,f) 13,12 \ 14,12 \ 15,52 \ 17,04 | |
(6-7.H) 14,12 / 15,52 | |
Depułtycze Królewskie 1 (skup zboża) | |
(S,f) 13.17 \ 14.17 \ 15.57 \ 17,07 | |
(6-7.H) 14.17 / 15.57 | |
Depułtycze Królewskie 2 | |
(S,f) 13.19 \ 14.19 \ 15.59 \ 17,09 | |
(6-7.H) 14.19 / 15.59 | |
Depułtycze Królewskie Kol.1 | |
(S,f) 13.24 \ 14.24 \ 16.04. \ 17.12 | |
(6-7.H) 14.24 / 16.04. | |
Depułtycze Królewskie Kol. 2 (pętla) | |
(S,f) 13.25 \ 14.25 \ 16.05. \ 17.13 | |
(6-7.H) 14.25 / 16.05. | |
Depułtycze Królewskie Kolonia 3 (świetlica) | |
(S,f) 13.26 \ 14.26 \ 16.06. \ 17.14 | |
(6-7.H) 14.26 / 16.06. | |
Depułtycze Królewskie Kol. 2 | |
(S,f) 13.28 \ 14.27 \ 16.07. \ 17.15 | |
(6-7.H) 14.27 / 16.07. | |
Depułtycze Królewskie Kol.1 | |
(S,f) 13.30 \ 14.29 \ 16.09. \ 17.17 | |
(6-7.H) 14.29 / 16.09. | |
Depułtycze KrólewskieKolonia 3 | |
(S,f) 13.31 \ 14.30 \ 16.10. \ 17.18 | |
(6-7.H) 14.30 / 16.10. | |
Uher | |
(S,f) 13.34 \ 14.32 \ 16.12. \ 17.20 | |
(6-7.H) 14.32 / 16.12. | |
Nowe Depułtycze (pałac PANS) | |
(S,f) 13.36 \ 14.34 \ 16.14 \ 17.22 | |
(6-7.H) 14.34 / 16.14 | |
Weremowice I 843/07 (k.lotniska) | |
(S,f) 13,40 \ 14,38 \ 16,18 \ 17,28 | |
(6-7.H) 14,38 / 16,18 | |
Pokrówka Wieś I 843/05 (browar) | |
(S,f) 13.43 \ 14.41 \ 16.20 \ 17.31 | |
(6-7.H) 14.40 / 16.20 | |
Pokrówka 843/03 -Spokojna | |
(S,f) 13.45 \ 14.43 \ 16.21 \ 17.33 | |
(6-7.H) 14.41 / 16.21 | |
Pokrówka-U. Gmina 843/01 | |
(S,f) 13.49 \ 14.45 \ 16.22 \ 17.35 | |
(6-7.H) 14.42 / 16.22 | |
ul. Lwowska / 15 Sierpnia 04 | |
(S,f) 13.51 \ 14.47 \ 16.23 \ 17.37 | |
(6-7.H) 14.47 / 16.23 |