INFORMACJA WÓJT GMINY CHEŁM

działając na podstawie § 12 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r., poz. 2213) podaje do publicznej wiadomości informację o wynikach drugiego przetargu ustnego nieograniczonego na zbycie nieruchomości niezabudowanej oznaczonej numerem działki 222/9 położonej w obrębie Depułtycze Królewskie przeprowadzonego w Urzędzie Gminy Chełm Pokrówka, ul. Gminna 18 w dniu 08 maja 2023 roku o godz. 10oo.

L.p.

Data i miejsce

przeprowadzonego przetargu

Oznaczenie nieruchomości według katastru
i księgi wieczystej

Liczba osób dopuszczonychdo przetargu

Liczba osób niedopuszczonych do przetargu

Cena wywoławcza nieruchomości w złotych netto

Najwyższa cena osiągnięta w przetargu
w złotych

lub nazwa firmy ustalonej jako nabywca nieruchomości

Inne ustalenia

w przetargu

08.05 2023 r.
Urząd Gminy Chełm
Pokrówka, ul. Gminna 18
Drugi przetarg ustny
nieograniczony

Depułtycze Królewskie
dz. nr 222/9
o pow. 1,3613 ha
LU1C/00064460/0

Brak

Nieruchomość zwolniona z podatku VAT

Monika i Marcin Biszczad.

Brak

Informację o wynikach przetargu zamieszczono na okres 7 dni od dnia 15.05. 2023 roku do dnia 22.05. 2023 roku na tablicy informacyjnej Urzędu Gminy Chełm, Pokrówka, ul. Gminna 18 (II piętro), na stronie internetowej www.gminachelm.pl, oraz stronie BIP.

Pokrówka, dnia 15 maja 2023 roku

z up. Wójta