Będzie chodnik w Stołpiu

W najbliższych dniach zostanie podpisane porozumienie między Gminą Chełm a Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad na budowę chodnika w miejscowości Stołpie. Nowy chodnik wraz z oświetleniem pojawi się na odcinku od szkoły do drogi prowadzącej do Tytusina. Jest to bardzo ważny odcinek chodnika, ponieważ dzieci wychodzące ze szkoły, nie mogły dotychczas bezpiecznie udać się w kierunku Tytusina, teraz ich bezpieczeństwo ulegnie zdecydowanej poprawie – podkreśla Lucjan Piotrowski z-ca wójta Gminy Chełm. Inwestycja zostanie zrealizowana ze środków GDDKiA, Gmina Chełm pokryje natomiast koszty przygotowania niezbędnej dokumentacji, która jest już w większości przygotowana. Po podpisaniu porozumienia inwestycja zostanie umieszczona w planie robót GDDKiA na lata 2020-2021.

PRODUKT POLSKI

Lubelska e-spiżarnia