FERIE 2014

Podczas tegorocznych ferii zimowych w Gminie Chełm nie zabraknie możliwości spędzenia wolnego czasu bezpiecznie, zdrowo, rekreacyjnie, edukacyjnie lub rozrywkowo. Będzie działało dwanaście świetlic w miejscowościach Strupin Mały, Nowosiółki, Pokrówka, Rożdżałów, Staw, Parypse, Zawadówka, Janów, Srebrzyszcze, Depułtycze Stare, Żółtańce i Horodyszcze, w których będzie można pograć w m.in. tenisa stołowego, piłkarzyki, bilard, gry telewizyjne, planszowe, skorzystać z komputerów. Na tej bazie sprzętowej będą organizowane turnieje i konkursy. Po za tym będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach integracyjnych, różnych plastycznych, edukacyjnych. Biblioteka w Okszowie wraz z filiami w Janowie i Srebrzyszczu zaproponuje m.in. przeróżne zajęcia i zabawy związane z książkami, literaturą i sztuką. W siedmiu szkołach na terenie gminy - w Srebrzyszczu, Stawie, Strupinie Dużym, Stołpiu, Okszowie, Uhrze i Żółtańcach będzie można skorzystać z sal gimnastycznych i sprzętu sportowego, uczestniczyć w różnych zajęciach sportowych i rekreacyjnych, wyjazdach na basen,  zajęciach komputerowych, plastycznych,  edukacyjnych, językowych, teatralnych.

Szczegółowe informacje przedstawiamy poniżej (zastrzegamy sobie prawo zmian wynikłych z przyczyn organizacyjnych, technicznych lub pogodowych).

HARMONOGRAM PRACY ŚWIETLIC

BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OKSZOWIE wraz z filiami