Festyn Dzieci Dzieciom 2018

27 maja nad Zalewem Żółtańce, odbędzie się kolejny Festyn Dzieci Dzieciom. Po raz dwunasty, będziemy zbierać środki na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. W czasie festynu odbędzie się również finał IX Festiwalu Polskiej Piosenki o Miłości o Różę Małego Księcia. NIeodzownym elementem festynu jest również licytacja fantów. Poniżej część z nich. Zapraszamy do udziału w festynie i licytacji. 


Organizatorzy Festiwalu Polskiej Piosenki o Miłości informują, że z przyczyn organizacyjnych i technicznych prezentacje finałowe Festiwalu odbędą się  następująco (rozpoczęcie godz. 13.00): Soliści Grupa A (trzy albo cztery prezentacje); kórtka przerwa na powitania; następnie pozostałe prezentacje Solistów Grupy A; licytacje Festynu; prezentacje Duetów Grupy A i B (6 prezentacji); licytacje Festynu; prezentacje Solistów Grupy B.    Finał odbędzie się 27maja 2018 r. nad zalewem w Żółtańcach na Festynie Dzieci Dzieciom. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

GALERIA :

PRODUKT POLSKI

Lubelska e-spiżarnia