Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

„Herbatka bez prądu” - nagraj filmik jak przyrządzasz rozgrzewający napar bez alkoholu. Zaczęła się jesień, a z nią przyszły chłodne dni. Aurę długich wieczorów z pewnością urozmaici przepyszna rozgrzewająca herbata. Podziel się przepisem i pokaż jak się grzać bez alkoholu. Na filmy czekamy do 19 października! Szczegóły w załącznikach:

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.