Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Poznaliśmy laureatów jesiennego konkursu filmowego „Alkohol i używki - to są męki, Ty kamerę weź do ręki”. Celem konkursu było pobudzanie wyobraźni, rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz umiejętności związanych z prezentacją filmową.

Propagowanie zdrowego trybu życia w formie zabawy, przeciwdziałanie nałogom i patologiom społecznym. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni: Aleksandra Adamczuk, Amelia Fetta, Paulina Marcyniuk, Jan Gąbka, Maja Bortnik

 

Poznaliśmy laureatów jesiennego konkursu fotograficznego „Zrób zdiecie czfowiEKOwi". Celem konkursu było rozwijanie wśród mieszkańców regionu zainteresowania tematyką ekologiczną na obszarze gminy Chełm. Najwięcej prac nadesłali młodzi mieszkańcy, dlatego też jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników.

Kat. I do 13 lat
l . Julia Nowosad
2. Milena Lasota
3. Mikołaj Słomczyński

Kat. III od 18 lat wzwyż

Ewa Fetta

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.