Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Poznaliśmy laureatów jesiennego konkursu fotograficznego „Trzeźwy widzi więcej”. Celem konkursu było rozwijanie wśród mieszkańców regionu zainteresowania florą i fauną obszaru gminy Chełm. Najwięcej prac nadesłali młodzi mieszkańcy, dlatego też jury nie miało łatwego zadania. Poniżej prezentujemy wyniki i nadesłane prace.

Kat. I do 13 lat

  1. Pola Małyga
  2. Nikodem Pawłowski
  3. Maja Kuryło

Wyróżnienie: Aleksandra Adamczyk, Grzegorz Manaj, Gabriela Linkiewicz, Antoni Salkiewicz, Szymon Hołub, Lewak Magdalena, Franciszek Mazurek.

 Kat. II od 14 do 17 lat

            Wyróżnienie: Martyna Pajer

 Kat. III od 18 lat wzwyż

            Wyróżnienie: Anna Pajer

 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.