We wtorek 18 kwietnia w Chełmskiej Bibliotece Publicznej przy Partyzantów 40 zapanowała magiczna i chwilami mroczna atmosfera. Autorkami zamieszania przed pełną widownią sali widowiskowej były pracownice Centrum Bibliotek i Kultury Gminy Chełm, które przygotowały dla uczniów klas 1-3 wyjątkowe widowisko.

,Księga czarownic” Zbigniewa Dmitrocy przeniosła maluchy w bajkowy świat czarów i magii, ale z jednym przesłaniem, że wyobraźnia nie ma ograniczeń, a wspomagana książkami może zabrać w bajkowy świat każdego – bo dorośli też – co było wyraźnie widać, czuli magiczną miksturę ważoną przez aktorki z CBiK Gminy Chełm.