Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Z przyjemnością ogłaszamy że do Finału XII Festiwalu Polskiej Piosenki o Miłości o Różę Małego Księcia w poszczególnych kategoriach zakwalifikowali się:
Kategoria Soliści Gr. A – Cyprian Wasyjczuk, Aleksandra Pokraka, Kornelia Krajewska, Lena Sułkowska, Maja Dziewa, Maja Walkiewicz, Aleksandra Fel, Wiktor Swatek, Maja Dziurda.
Kategoria Soliści Gr. B – Emilia Głodek, Julia Kossak, Klaudia Rekuta, Kornelia Bulicz, Maja Kuryło, Zofia Patkowska.
Kategoria Soliści Gr. C – Aneta Luks, Julia Krzeszczyk, Maja Suszko, Klaudia Chmielewska, Antonina Dachnowska, Martyna Liskiewicz.
Duety: Karolina Piątek i Eryk Cieszko, Andrzej Biały i Błażej Kamiński, Weronika Socha i Michał Królikowski.
Finał odbędzie się 26 kwietnia 2023 r. o godz. 10.00 w Domu Sztuki Stary Młyn w Uhrze. Laureatów prosimy o wysyłanie podkładów muzycznych (do utworów z eliminacji) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.