Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Na XIII Festiwal Polskiej Piosenki o Miłości o Różę Małego Księcia wpłynęło ponad 80 zgłoszeń. Komisja Konkursowa wybrała finalistów festiwalu, listę podajemy poniżej. Przesłuchania finałowe, na żywo, odbędą się 8 maja 2024 r. o godz. 10.00 w Domu Sztuki Stary Młyn w Uhrze (33 B). 

Soliści Kat. A: Kornelia Krajewska, Michalina Żydzik, Alicja Krzeszczyk, Gabriel Mazurek, Zuzanna Burszczan, Cyprian Wasyjczuk, Jan Litwin, Pola Kowalczyk, Sophia Sobchuk, Lena Sułkowska, Nikola Lipko, Amelia Rudnik.

Soliści Kat. B: Maja Dziewa, Aleksandra Kuźmicz, Kornelia Bulicz, Helena Okoń, Julia Czaplicka, Karina Kowalska.

Soliści Kat C: Martyna Hajduk, Martyna Liśkiewicz,Bartłomiej Piszcz, Karol Szornal, Julia Rakowiecka, Nikola Przybylska.

Duety Kat A+B (ze względu na małą liczbę zgłoszeń): Zofia Mazurek, Dawid Dejneka; Latika Tokarz, Oliwia Mardoń; Weronika Socha, Michał Królikowski.

Duety Kat C: Hanna Pudłowska,Hanna Jurczuk; Maja Suszko, Bartłomiej Miszczuk; Natalia Kostek, Oktawia Bury.

Zwracamy sie z prośbą do finalistów o wcześniejsze przesłanie podkładów muzycznych lub dostarczenie ich 6 maja do Wydziału Promocji (podpisane imieniem i nazwiskiem, tytuł piosenki) w celu sprawdzenia poprawności ich odtwarzania. 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.