W Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Stołpiu odbył się Koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn, na który zostali zaproszeni Panie i Panowie  z terenu Gminy Chełm, m.in.  radni, sołtysi, dyrektorzy, przedstawiciele stowarzyszeń, kół, działacze społeczni. Ta szczególna uroczystość rozpoczęła się od życzeń złożonych przez Wiesława Kociubę wójta Gminy Chełm, Artura Kubackiego przewodniczącego Rady Gminy Chełm

oraz Małgorzatę Mielniczuk dyrektora szkoły. W przebojowym Koncercie specjalnie przygotowanym dla Pań i Panów wystąpili uczniowie ze szkoły podstawowej w Stołpiu z programem słowno-muzycznym, Grupa MADABIS oraz Zespół I TO I OWO z Żółtaniec. Na zakończenie wszyscy otrzymali „słodkie kwiatki” w postaci babeczek owocowych. Organizatorami uroczystości byli Wydział Promocji, Kultury i Sportu Gminy Chełm, Centrum Bibliotek i Kultury Gminy Chełm w Okszowie oraz Szkoła Podstawowa w Stołpiu. Składamy gorące podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji Koncertu.