Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W piątkowy wieczór w Szkole Podstawowej w Uhrze odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn.

Zazwyczaj podobne uroczystości miały miejsce w świetlicach - lokalnie. W ubiegłym roku ze względu na bardzo duże zainteresowanie zostały przeniesione do Szkoły Podstawowej w Stołpiu. W tym roku również publiczność dopisała! Na zaproszenie w bardzo licznym gronie odpowiedzieli radni, sołtysi, dyrektorzy, przedstawiciele stowarzyszeń, kół, działacze społeczni, nauczyciele i rodzice. Koncert życzeniami rozpoczął Wiesław Kociuba Wójt Gminy Chełm oraz Artur Kubacki Przewodniczący Rady Gminy z serdecznymi życzeniami dla Pań i Panów, a do wspólnego świętowania zaprosiła Anna Cichosz dyrektor Szkoły Podstawowej w Uhrze. Na scenie tego wieczoru mogliśmy zobaczyć prawdziwe wschodzące gwiazdy sceny muzycznej i tanecznej. Wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Uherzacy z pięknym pokazem tańca i śpiewu ludowego, młodzi soliści z terenu gminy: Kornelia Krajewska, Maja Kuryło, Bartłomiej Miszczuk oraz Wiktor Swatek, Stołpie Band 1: Pola Pełczyńska, Jakub Matuszewski, Jakub Warchałowski, Bartłomiej Petryk, oraz Zespół „I To i Owo” z Żółtaniec, z gościnnie występującym Ryszardem Mielniczukiem, który również był prowadzącym to artystyczne wydarzenie. Na zakończenie publiczność, jak i artyści otrzymali symboliczne upominki. Organizatorami wydarzenia było Centrum Bibliotek i Kultury Gminy Chełm w Okszowie, Szkoła Podstawowa w Uhrze oraz Wydział Promocji, Kultury i Sportu Gminy Chełm. Składamy serdecznie podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Koncertu oraz wspaniałej widowni, z którą mamy nadzieję zobaczyć się za rok.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.