Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Zapraszamy do udziału w rodzinnym Świątecznym Konkursie Wokalnym. Nagrajcie filmik, na którym śpiewacie kolędę lub piosenkę świąteczną w duecie z Mamą, Tatą, Babcią lub Dziadkiem. Utwór powinien być wykonany w języku polskim w jednej z dwóch kategorii:

A - Kolęda Tradycyjna; B - Piosenka Świąteczna. Nagranie wraz z Formularzem Zgłoszenia prześlij do 30.12.2022 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 
Szczegółowy Regulamin i Karta Zgłoszenia na www.gminachelm.pl/Promocja/Konkursy lub do pobrania poniżej.

regulamin-formularz-konkursu-wokalnego.docx

 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.