Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

 W lipcu 2022 roku przypadała 130 Rocznica Urodzin Pauliny Hołyszowej znanej twórczyni ludowej ze Strupina Dużego. Centrum Bibliotek i Kultury w Okszowie, Wydział Promocji, Kultury i Sportu Gminy Chełm we współpracy z Muzeum Ziemi Chełmskiej im. W. Ambroziewicza, Oddziałem PTTK im. K. Janczykowskiego w Chełmie

oraz Szkołą Podstawową im. W. Broniewskiego w Strupinie Dużym zorganizowali I Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Pauliny Hołyszowej „Ziemia moich wierszy”. Serdecznie zapraszamy wszystkich poetów do udziału w drugiej edycji tego Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego i dla przypomnienia: Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: 13 – 18 lat oraz powyżej 18 lat. Autor przesyła trzy niepublikowane utwory. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne, rzeczowe oraz pamiątkowe gadżety. Szczegóły na stronach internetowych a href="http://www.cbik-okszów.pl""www.cbik-okszów.pl, www.gminachelm.pl oraz w mediach społecznościowych.

Regulamin

karta-zgł--konkurs-poetycki--2023.pdf

plakat konkurs poetycki 2023

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.