W niedzielę 8 sierpnia odbyły się tradycjnie już, Dni Okszowa. Na mieszkańców Okszowa i okolic czekało wiele atrakcji sportowych i rozrywkowych. Rozegrano mecz piłki ręcznej dziewcząt Okszów - Żółtańce oraz piłki nożnej Okszów - Srebrzyszcze oraz róznorodne konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Spragnieni rozrywki mogli posłuchać i pobawić się podczas koncertu Zespołu I TO I OWO z Żółtaniec. Wspomogli imprezę rzeczowo, finasowo i technicznie m.in. Wydział Promocji, Kultury i Sportu Gminy Chełm, Centrum Bibliotek i Kultury Gminy Chełm w Okszowie, radni Krzysztof Dziechciaruk i Aleksander Kowalczyk. Organizacją zajeli się sołtys  i przewodniczący rady sołeckiej w Okszowie.