Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

16 marca Wójt Wiesław Kociuba, Artur Kubacki Przewodniczący Rady Gminy, Z-ca wójta Lucjan Piotrowski i radna Iwona Wnuk – Grzegorczyk i Ryszard Mielniczuk dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu odwiedzili obchodzącą 100 urodziny mieszkankę Gminy Chełm Aurelę Brodę.

Jubilatka otrzymała list gratulacyjny od Premiera RP a także list gratulacyjny od samorządu wraz z kwiatami i upominkiem. Wizycie samorządowców towarzyszyła najbliższa rodzina Jubilatki. Mieszkanka Żółtaniec – Kolonii dołączyła do grona 100-latków na terenie gminy, a przypomnijmy najstarsza mieszkanka gminy w tym roku obchodziła 102 urodziny.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.