Ankietyzacja dotycząca procesu rewitalizacji na terenie gminy Chełm

W związku z rozpoczęciem prac, mających na celu wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie gminy Chełm zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym i wypełnienia ankiety w terminie:

od 25.01.2023 r. do 15.02.2023 r.

Rewitalizacja stanowi proces wyprowadzania ze stanu kryzysowego obszarów zdegradowanych, prowadzony w sposób kompleksowy, poprzez zintegrowane działania na rzecz lokalnej społeczności, przestrzeni i gospodarki, skoncentrowane terytorialnie, prowadzone przez interesariuszy rewitalizacji na podstawie gminnego programu rewitalizacji.

Ankieta ma charakter anonimowy.

Formularz można wypełnić elektronicznie pod adresem: https://forms.gle/mVoZDXbovn5VhWPq7

Formularz papierowy ankiety dostępny jest również w Urzędzie Gminy Chełm, ul. Gminna 18, 22-100 Pokrówka.