Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W niedzielę 20 maja nad Zalewem Żółtańce odbył się Charytatywny Piknik Rodzinny. Wydarzenie współorganizowane prze Gminę wraz z Rotary Club Chełm zgromadziła tłum mieszkańców, dla których przygotowano moc atrakcji. Pokazy sportowe, mistrzowskie grupy taneczne i popisy wokalne, a oprócz tego wielu wystawców, którzy oferowali swoje produkty i usługi „za piątaka dla dzieciaka”. Trwa zliczanie zebranych środków, a teraz zapraszamy Państwa do fotorelacji z tego jakże rodzinnego wydarzenia.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.