Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W dniach 18-20 sierpnia delegacja Gminy Chełm na czele z Lucjanem Piotrowskim zastępcą wójta rewizytowała gminę Kisszallas na Węgrzech w ramach ich projektu unijnego dotyczącego wymiany doświadczeń na różnych polach – gospodarczych, społecznych, oświatowych i kulturalnych.

Przypominamy, że delegacja z Węgier gościła w naszej gminie 4 maja. W ramach wizyty odbyły się spotkania z władzami samorządowymi, przedsiębiorcami i działaczami z Kisszallas. Nasza delegacja również zwiedzała tamtejszy region i uczestniczyła w obchodach dnia miejscowości.

 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.