Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Zwyczajowo z okazji Dnia Edukacji Narodowej w sześciu gminnych szkołach zostały przyznane nagrody dyrektora i wójta dla pracowników oświaty. Dyrektorzy przyznali nagrody dla 98 nauczycieli za wyróżniającą pracę dydaktyczno-wychowawczą oraz 52 pracownikom obsługi i administracji.


Wójt Gminy Chełm za wyjątkowe zaangażowanie i wkład pracy na rzecz szkoły i społeczności lokalnej przyznał nagrody dla dyrektorów: Krystynie Zera SP w Okszowie, Ewie Gruszy SP w Strupinie Dużym, Marii Lipczyńskiej SP w Żółtańcach, Katarzynie Śniatkowskiej SP w Stawie, Małgorzacie Mielniczuk SP w Stołpiu, Annie Cichosz SP w Uhrze oraz ośmiu nauczycielom: Annie Popek i Tadeuszowi Wolszczakowi ze Szkoły Podstawowej w Okszowie, Annie Gajewskiej ze Szkoły Podstawowej w Stawie, Dorocie Kaczmarczyk ze Szkoły Podstawowej w Stołpiu, Justynie Dederko ze Szkoły Podstawowej w Strupinie Dużym, Iwonie Blicharz ze Szkoły Podstawowej w Uhrze, Ewie Krygowska i Elżbiecie Brudnowskiej ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach.
Wręczenie nagród odbyło się na uroczystym spotkaniu w urzędzie gminy w dniu 14 października. Wójt Wiesław Kociuba serdecznie podziękował za trud włożony w wychowanie przyszłych pokoleń oraz życzył dalszych sukcesów w pracy dydaktycznej.
Oprócz uroczystego spotkania w urzędzie gminy w poszczególnych szkołach odbyły się uroczyste apele. Dzień Edukacji Narodowej, to najlepszy moment na złożenie ślubowania przez „pierwszaków”, tak też się stało w uroczysty sposób w szkołach w Stołpiu i Stawie.

 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.