Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

UWAGA!!!
W związku ze zmianami sytuacji epidemicznej zmieniamy termin nadsyłania zgłoszeń. Dzięki temu na festiwal będzie mogło się zgłosić więcej uczestników.
Zapowiada się fantastyczny przegląd polskiej muzyki o miłości.

Terminy Festiwalu po zmianach :
- do 06 marca 2022 r. – należy wysłać utwór konkursowy z wypełnioną kartą zgłoszenia i oświadczeniami RODO
- od 07 marca 2022 r. do 13 marca 2022 r. – głosowanie online na „nagrodę publiczności” na osoby wyłonione do finału przez komisję artystyczną festiwalu.
- 15 marca 2022 r. – Finał i ogłoszenie wyników.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.