Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora Festyn Ludowy "U Cioci Pauliny" oraz podsumowanie I Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. P. Hołyszowej przeniesione zostały na 10 lipca 2022 roku.

Rozpoczęcie o godzinie 14.00 przy świetlicy w Strupinie Dużym.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.