Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

20 czerwca w Szkole Podstawowej w Żółtańcach odbyła się uroczysta gala uhonorowania najlepszych uczniów i sportowców ze szkół podstawowych Gminy Chełm.  Stypendiów łącznie przyznano na kwotę 54 245 zł.

Dyplomy dla uczniów i Listy gratulacyjne dla rodziców wręczał Wiesław Kociuba wójt Gminy Chełm w obecności dyrektorów szkół i wychowawców. Niemal 220 uczniów otrzymało stypendia za wybitne wyniki w nauce, trzeba było uzyskać średnią ocen co najmniej 5,01. Przy czym ponad 60 osób uzyskało średnią powyżej 5,50, wśród których 8 uczniów uzyskało średnią 6,0. Nagrodzono również młodzież za wyniki w sporcie – 110 stypendiów sportowych. Tradycją już jest że gala co roku odbywa się w innej szkole i gospodarze przygotowują część artystyczną. W tym roku to uczniowie Szkoły Podstawowej w Żółtańcach swoimi występami nadały artystyczną formę uroczystości.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.