Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

7 maja odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Gminy Chełm IX kadencji, któremu przewodniczył Radny Senior Krzysztof Dziechciaruk.

Radni i Wójt odebrali zaświadczenia o wyborze na radnego, po czym złożyli uroczyste ślubowanie. W dalszej części Radni wybrali Przewodniczącego – został nim jednogłośnie Andrzej Oleksiejuk, oraz wiceprzewodniczących, którymi jednogłośnie zostali: Marek Chybiak i Michał Sawicki.  

Skład Rady Gminy Chełm IX kadencji:

 • Chybiak  Marek - Wiceprzewodniczący
 • Dziechciaruk Krzysztof
 • Gruszecki Jarosław
 • Jarocki  Lucjan
 • Jaroszyński Andrzej
 • Kubacki  Artur
 • Lewiński  Andrzej
 • Oleksiejuk Andrzej-Przewodniczący
 • Piotrowski Lucjan
 • Sawicki Michał - Wiceprzewodniczący
 • Smolira  Zbigniew
 • Stańkowski  Janusz
 • Szachoń Tadeusz
 • Wnuk-Gregorczyk Iwona
 • Wójtowicz Filip
Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.