Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Informacja

Wykaz ofert, które wpłynęły w odpowiedzi na ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych realizowanych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, spełniające kryteria oceny formalnej i merytorycznej:

1. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w piłce nożnej.

- Gminny Klub Sportowy „Orzeł” Srebrzyszcze

- Klub Sportowy Gminy Chełm „KŁOS”

2. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w tenisie stołowym.

- nie wpłynęła żadna oferta

3. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w karate.

- Chełmska Szkoła Karate Kyokushin „Satori”

4. Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z rodzin dotkniętych uzależnieniami
i patologiami społecznymi.

- Klub Sportowy Gminy Chełm „KŁOS”

- Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża

5. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w zapasach.

- Uczniowski Gminny Klub Sportowy „Suples” Strupin Duży

Przewodniczący Komisji 

     Lucjan Piotrowski

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.