1 marca Wójt Wiesław Kociuba wraz z z-cą Lucjanem Piotrowskim podisali z reprezentowaną przez Dyrektora Piotra Łagowca firmą  Przedsiębiorstwo Robót Drogowych LUBARTÓW umowę na zadanie „ Modernizacja i przebudowa infrastruktury drogowej w miejscowości Jagodne”.

Zadanie obejmuje modernizację i przebudowę dróg o długości 4,7 km, w miejscowości Jagodne. Inwestycja obejmuje wykonanie nawierzchni asfaltowej  o szerokości zmiennej od 3,5 do 5,0 m. Koszt całego zadania 4. 516.338,51 zł. Dofinansowanie z programu "Polski Ład"  wynosi 4 275 000,00 zł co stanowi 94,66%. Zadanie zostanie wykonane w tym roku.