Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

fot. www.pixbay.com

W związku z włączeniem w granice administracyjne Gminy Chełm z dniem 1 stycznia 2022 r. miejscowości Jagodne, zmianie uległ plan sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Chełm oraz granice obwodów publicznych szkół podstawowych. Zgodnie z uchwałą Rady Gminy Chełm, z dnia 27 stycznia 2022 r. miejscowość Jagodne została dopisana do obwodu Szkoły Podstawowej w Stawie.  Uchwała wchodzi w życie z dniem 01 września 2022 r.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.