Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

19 lipca w siedzibie Urzędu Gminy Chełm w Pokrówce zostały podpisane umowy na realizację kolejnych inwestycji drogowych. Opiewają one na niemal 5,6 mln złotych i obejmą przebudowę 4,69 km dróg gminnych. Wykonawcą wyłonionym w drodze przetargu jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych LUBARTÓW Spółka Akcyjna.

Poszczególne etapy inwestycji obejmują:

  • Przebudowa dróg: Srebrzyszcze ul. Pałacowa i ul. Krótka, Okszów Kolonia ul. Orzechowa, Okszów ul. Cisowa i ul. Kalinowa (1,4 mln zł.),
  • Przebudowa dróg: Stańków, Parypse, Jagodne, Janów boczna ul. Słowackiego, Prusa, Judyma (1.4 mln zł.),
  • Przebudowa dróg; Pokrówka ul. Spokojna, Cicha, Wesoła i boczna Wiosennej, Rudka, Żółtańce Kolonia ul. Wspólna i boczna ul. Dąbrowskiego, Depułtycze Królewskie Kolonia, Strupin Duży. (1,8 mln zł.),
  • Remont drogi w Zawadówce oraz bieżące naprawy nawierzchni asfaltowej (1,1 ml zł).

Wymienione zadania zgodnie z umową zostaną wykonane najpóźniej do dnia 16 listopada 2022 r.

Łącznie w tym roku Gmina Chełm podpisała umowy na realizację inwestycji drogowych na łączną kwotę ponad 23 mln zł, co pozwoli wyremontować, lub zbudować ponad 25 km dróg. 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.