Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

WÓJT GMINY CHEŁM OGŁASZA KONKURSY NA STANOWISKO DYREKTORA SZKÓŁ PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ CHEŁM:


1) Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Okszowie, 22-105 Okszów, ul. Chełmska 14;

2) Szkoły Podstawowej w Stawie, 22-151 Staw, Staw 72

Pobierz treść:

  1. Ogłoszenie o konkursie
  2. Klauzula RODO
  3. Zarządzenie Wójta Gminy Chełm
  4. Załącznik nr 1
  5. Załącznik nr 2
  6. Załącznik nr 3
  7. Załącznik nr 4
  8. Załącznik nr 5
  9. Załącznik nr 6
  10. Załącznik nr 7
Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.