Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Z okazji 230 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja Wydział Promocji, Kultury i Sportu Gminy Chełm ogłosił dwa konkursy patriotyczne. Pierwszy dla młodszych dzieci w wieku 7-12 lat na „Kotylion Patriotyczny”. Dzieci miały samodzielnie wykonać kotylion patriotyczny, wysłać zdjęcie pracy, a także swoje zdjęcie z przypiętym kotylionem. W konkursie wzięło udział 24 uczestników.

Kategoria wiekowa I-III: Lena Oleszczuk, Weronika Bochra, Julia Żołnik, Wiktoria Korneluk, Maja Dziubińska, Gabriela Cichosz, Agnieszka Semeniuk, Wiktoria Łysomirska, Wiktoria Wróbel, Jagoda Fetta, Milena Lasota, Aleksandra Kuryło, Patryk Kowalczyk, Franciszek Biernacki, Bruno Borkowski, Szymon Hałaj, Błażej Roczon.

Kategoria wiekowa IV-VI: Aleksandra Semeniuk, Weronika Popek, Magdalena Lewak, Kamila Mazurek, Weronika Wilczyńska, Wiktoria Lipert, Kuba Popek. Ze względu na wyrównany poziom prac Komisja postanowiła przyznać  wszystkim równorzędne nadrody.

Drugi „Wokalny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej” bez widełek wiekowych, również cieszył się sporym zainteresowaniem. Do konkursu zostało zgłoszonych 14 utworów wykonywanych przez młodych solistów, duety, a nawet zespoły, a byli to: „I To i Owo”, Paulina Hołysz i  Ewa Kozina, które to otrzymały nagrody specjalne. Pozostali uczestnicy, Julia Humin, Wiktoria Korneluk, Maja Kowalczyk, Natalia Kozak, Maja Kuryło, Jagoda Macegoniuk, Julia Ożóg, Pola Pełczyńska, Antoni Remiś, Andrzej Biały, Franciszek Biernacki, Szymon Hałaj, biorąc poziom  prezentacji otrzymali rówżnież równorzędne nagrody. Wszyscy uczestnicy obu konkursów zostali nagrodzeni flagami i nagrodami rzeczowymi.

fot grupowe 2

fotografia grupowa

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.