W dniu 13 kwietnia 2022 r. Wójt Gminy Chełm podpisał zarządzenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami wsi Rudka w przedmiocie nadania nazw ulicom w miejscowości Rudka. Konsultacje przeprowadzone zostaną w okresie od 25 kwietnia 2022 r. do dnia 29 kwietnia 2022 r. w formie ankiet skierowanych do mieszkańców wsi Rudka.

Formularz ankiety konsultacyjnej został:

opublikowany na stronie internetowej Gminy Chełm www.gminachelm.pl;
opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej;
będzie również

wyłożony w Urzędzie Gminy Chełm, pok. 29.
Celem tych konsultacji jest poznanie opinii w sprawie nadania nazw ulicom w miejscowości Rudka. Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są osoby posiadające czynne prawo wyborcze, zamieszkałe na terenie wsi Rudka. Mieszkaniec wsi Rudka biorący udział w konsultacjach może wypełnić tylko jedną ankietę.

Zarządzenie Wójta

Formularz Ankiety