Wójt Gminy Chełm działając na podstawie zapisów uchwały Nr XXXIX/361/2021 Rady Gminy Chełm z dnia 29 października 2021 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji społecznych na terenie Gminy Chełm w przedmiocie zmiany granic pomiędzy miastem Chełm i gminą Chełm, polegającej na wyłączeniu z gminy Chełm, części obszarów obrębów ewidencyjnych: Depułtycze Królewskie, Koza-Gotówka, Pokrówka, Rudka i Srebrzyszcze i włączeniu ich do miasta Chełm (Dz. Urz. Woj. Lubelskiego z 2021 r. poz. 4402), zaprasza mieszkańców Gminy Chełm do konsultacji społecznych w przedmiocie zmiany granic, które zostaną przeprowadzone w dniach 20, 21 i 22 listopada 2021 r. w godz. 10 00 - 1800 w formie ankiet konsultacyjnych. Szczegółowe informacje poniżej w Ogłoszeniu, jak również Ankieta z załącznikami.

ZAŁĄCZNIKI