Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca zapraszamy do Janowa na kolejnąodsłonę Maratonów Kresowych. Tradycyjnie już, oprócz wyścigów na dwóch kołach na malowniczych trasach lasów janowskich pojawią się biegacze.

Zapraszamy na fotorelację z poprzedniej edycji.

https://www.gminachelm.pl/aktualnosci/sport/maratony-kresowe-janow-2023

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.