Szanowni Państwo!

24 lipca 2022 roku o godz. 900 przy świetlicy w Janowie rozpocznie się Maraton Kresowy czyli międzynarodowy wyścig kolarski MTB. Gmina Chełm jest współorganizatorem tego sportowego wydarzenia.

W związku z tym w godz. 900 - 1500 na ulicach  Balladyny i Mickiewicza przy świetlicy mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Wszystkich mieszkańców w tym dniu prosimy o szczególną uwagę przy poruszaniu się po tych drogach, zastosowanie się do objazdów oraz poleceń strażaków kierujących ruchem.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy i zapraszamy do rodzinnego uczestnictwa w Maratonie oraz wspólnego kibicowania zawodnikom.

Wójt Gminy Chełm
Wiesław Kociuba