Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Niedźwiedzie Wschodu organizują 15-16 czerwca: Zlot motocyklowy MOTOKROPLA 2024


Miejsce: ZALEW ŻÓŁTAŃCE, Gmina Chełm


SOBOTA 15.06
zbiórka krwi od godziny 11
parada motocyklowa godzina 14
konkursy i zabawy
wyśmienita gastronomia
cztery koncerty: Treeskillers, TRAP, MYLY LUDZIE i gwiazda wieczoru Kingdom of Rock
po godzinie 22 " after party" i biesiada przy ognisku

NIEDZIELA 16.06
wspólne śniadanie z Niedźwiedziami
Zapraszamy serdecznie wszystkich motocyklistów i nie tylko

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.