Nauczyciele z gminnych szkół nagrodzeni w Plebiscycie edukacyjnym Kuriera Lubelskiego. Laur zwycięstwa przez nasze nauczycielki przypadł w dwóch kategoriach: Nauczyciel Roku klas 0-III i Nauczyciel Roku klas IV-VIII. W pierwszej kategorii zwyciężyła Aleksandra Czwarnowska na co dzień ucząca w Szkole Podstawowej im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żołtańcach. W starszej kategorii pierwsze miejsce zajęła Joanna Mazurek ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Strupinie Dużym.

img 20230206 wa0001

joanna mazurek 2