Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

14 maja zgodnie z zarządzeniem wójta Gminy Chełm został powołany na stanowisko zastępcy wójta Artur Kubacki, dotychczasowy radny i przewodniczący Rady Gminy Chełm, mieszkaniec Depułtycz Królewskich-Kolonii.

Urodził się 1976 r. w Chełmie. Jest magistrem inżynierem ochrony środowiska, ukończył Akademią Rolniczą w Lublinie. Pracę zawodową podjął w zakładzie budowlanym jako mistrz montażu, a następnie kierownik oczyszczalni ścieków w Okszowie. W latach 2006-2012 prowadził własną działalność gospodarczą usługowo-budowlaną. W 2013 r. był kierownikiem Kółka Rolniczego w Depułtyczach Królewskich. W 2014 r. uzyskał mandat radnego gminy Chełm i 1 grudnia tego roku został wybrany przewodniczącym Rady Gminy Chełm, którą to funkcję pełnił przez 9 lat. Od 2015 r. pracował w Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W ostatnim okresie na stanowisku kierownika administracji Osiedla „Słoneczne”. W gminie dał się poznać, nie tylko ze swoich działań w Radzie, ale również jako inicjator i organizator wielu przedsięwzięć prospołecznych.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.