Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W poniedziałek, 14 czerwca, miała miejsce szczególna uroczystość, odnosząca się do ubiegłorocznych obchodów 30-lecia powstania odrodzonego samorządu, które z powodu pandemii nie odbyły się oraz obchodzonego 27 maja Dnia Samorządu Terytorialnego. Lech Sprawka Wojewoda Lubelski w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy uroczyście wręczył w Urzędzie Gminy Chełm Medale za Długoletnią Służbę osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu.

Odznaczenia otrzymało 15 pracowników za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Medalem Złotym za Długoletnią Służbę odznaczeni zostali: Krystyna Chyła, Waldemar Józak, Wiesław Kociuba, Jacek Otręba, Lucjan Piotrowski, Bożena Zubińska, Mieczysław Wargan. Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę odznaczone zostały: Renata Kurowska i Sylwia Pukas, natomiast Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę Joanna Koneczna, Wioletta Margol, Mirosław Słomczyński, Anna Sobczyńska, Aneta Szwed – Buda, Aneta Wybraniec. W swoich wystąpieniach Wiesław Kociuba wójt gminy oraz Lech Sprawka wojewoda składali podziękowania, gratulacje i życzenia skierowane do odznaczonych, jak i wszystkich pracowników samorządowych.

 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.