Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W związku z wprowadzeniem nazw ulic w miejscowości Rudka oraz aktualizacją nazewnictwa ulic w miejscowościach Zawadówka, Żółtańce-Kolonia oraz Janów (ul. Widokowa, ul. Szmaragdowa, ul. Jagodowa, ul. Skierki) uprzejmie informuję, że w dniu 29 listopada 2022 roku Rada Powiatu w Chełmie podjęła uchwałę w sprawie zmniejszenia opłaty za wydanie dowodu rejestracyjnego.

Uchwała wchodzi w życie 16 grudnia 2022 roku, a obniżenie opłaty przysługuje w okresie 3 miesięcy od dnia wejścia w życie uchwały (w załączeniu uchwała).

Zachęcam Państwa do skorzystania z obowiązującej ulgi podczas wymiany dowodu rejestracyjnego.

Treść uchwały (kliknij by pobrać)

 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.