Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

3 września na boisku w Jagodnem odbył się festyn kończący wakacje, połączony z oficjalnym otwarciem drogi i wodociągu. Otwarcia drogi dokonali: Wójt Wiesław Kociuba, Przewodniczący Rady Gminy Chełm Artur Kubacki, Z-ca wójta Lucjan Piotrowski, Andrzej Oleksiejuk radny Gminy Chełm,  sołtys Jagodnego Andrzej Paszko, wieloletnia sołtys poprzednich kadencji Zofia Stępniak, Ks. Mirosław Pradun proboszcz Parafii Św. Rocha w Czułczycach,

Artur Kostrzewski – wykonawca inwestycji oraz przedstawicielki młodego pokolenia Jagodnego – Agata i Natalia Zawadka. Po uroczystym przecięciu wstęgi ks. Mirosław Pradun dokonał poświecenia drogi. Kolejnym etapem uroczystości było symboliczne uruchomienie wodociągu, którego w asyście druhów OSP Zarzecze dokonał Wójt Wiesław Kociuba. Dalsza część uroczystości odbyła się już na scenie na boisku, rozpoczęły ją przemówienia samorządowców i przedstawicieli rady sołeckiej Jagodnego – Małgorzaty Kołodziej. Dalsza część miała charakter rozrywkowy, zaprezentowały się zespół I To i Owo z Żółtaniec, Kornelia Krajewska z Srebrzyszcza i Bartłomiej Miszczuk z Rożdżałowa. Po występach na scenie, odbył się blok animacji dla dzieci i dorosłych mieszkańców Jagodnego i okolicznych miejscowości.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.