Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Chełm otrzymał od Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Chełmie paczki żywnościowe z Programu Pomocowgo „Żywnościowy SOS” realizowanego przez Fundację Biedronki.

Głównym celem Programu jest wsparcie osób z wrażliwych grup społecznych – osób dotkniętych ubóstwem, chorobą, niepełnosprawnością, w kryzysie bezdomności, ze szczególnym uwzględnieniem seniorów. W dniu dzisiejszym pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Chełm oraz Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Chełmie w obecności Wiesława Kociuby Wójta Gminy Chełm przekazali najbardziej potrzebującym mieszkańcom gminy paczki świąteczne.