Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

GDDKiA

               W związku z realizacją największej inwestycji drogowej ostatnich lat w regionie, czyli budową północnej obwodnicy Chełma

wśród mieszkańców Gminy pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Informujemy że inwestorem tej budowy jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie, i to właśnie ta instytucja odpowiada za jej realizację. Aby usprawnić kontakt mieszkańców, poniżej podajemy bezpośrednie nr telefonów pod którymi otrzymacie Państwo informacje w sprawach:

Projekt i realizacja obwodnicy – Marcin Gierlach – tel. (81) 534 92 25

Odszkodowania za grunty przejęte na budowę obwodnicy – Wydział Nieruchomości:

Sławomir Górecki – (81) 743 79 19

Grzegorz Pietrzak (naczelnik wydziału) – (81) 534 92 28

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.