Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanych poniżej celach. Poprzez podpisanie i dostarczenie lub przesłanie do Urzędu Gminy Chełm . Umożliwi to wysyłanie Państwu informacji w formie sms na zasadach wskazanych w niniejszym  oświadczeniu.

 

Pobierz oświadczenie

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.