Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Osoby uprawnione do pobrania dodatku węglowego są jednocześnie upoważnione do zakupu preferencyjnego węgla. Maksymalny zakup to 1,5 tony do 31 grudnia 2022r. i 1,5 tony od 01 stycznia 2023 r.
Wniosek o preferencyjny zakup paliwa stałego (węgla) składa się na piśmie w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w pokoju nr 3 w dniach i godzinach pracy lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

W przypadku złożenia wniosku za pomocą środków komunikacji elektronicznej, wniosek o zakup opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Proponuje się aby wnioski na dostawę węgla do 31 grudnia 2022r. były składane do dnia 9 grudnia 2022r.

Pobierz wzór wniosku.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.