Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Realizacja programu Czyste Powietrze na terenie Gminy Chełm na dzień 31.03.2023 r. 

Liczba złożonych wniosków o dofinansowanie: 459

Liczba zawartych umów o dofinansowanie:        374

Liczba zrealizowanych przedsięwzięć:                 240

Kwota wypłaconych dotacji:              5 302 917,68 zł

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.