Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W czasie czwartkowej sesji Rady Gminy Chełm, Radny Marek Chybiak zabrał głos w sprawie porozumienia, zreferował informacje jakie otrzymał z Urzędu Miasta Chełm. W tle informacje związane z "należnościami" opóźniającymi realizację porozumienia.

Wypowiedź Radnego Chybiaka w 3:09 godz. filmu.

Zapraszamy do wysłuchania

chybiak

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.